Ako hrali naši mladší žiaci?

Naši mravci odohrali v sobotu dva zápasy v Seredi.
Prvý zápas proti domácemu tímu Ice Players Sereď, v ktorom naši mravci napokon podľahli rovesníkom zo Serede po tuhom boji až do záverečných sekúnd 4:5.
Druhý zápas mravci odohrali proti tímu ŠK SLÁVIA SPU DFA NITRA. Priebeh zápasu bol rovnaký, naši mravci vyhrávali, no vypracovaný náskok si neudržali a dve minúty pred koncom zápasu prehrávali o dva góly, a tak tréner vsadil na vabank v hre bez brankára, kde sa mravcom podarilo dať len jeden gól. Konečný výsledok tak skončil opäť v prospech súpera a naši mravci prehrali ďalší zápas len o jeden gól, 3:4. 

Slová trénera Durana po zápasoch :

,,Prvý zápas proti domácemu tímu zo Serede bol vyrovnaný, ale naše hrúbky v defenzívnej fáze hry nás stáli víťazný zápas. Súper urobil menej chýb, než my, a preto sa tešili z víťazstva. Ak chceme byť v zápasoch úspešní, musíme sa takých chýb vyvarovať.”

,,Druhý zápas sme vyhrávali 2:0, zápas sme ovládali my, no opäť nás veľké chyby pripravili o víťazný výsledok,.Chýb bolo menej, než v prvom zápase, a v tomto smere vidím pozitívny posun. Verím, že každým zápasom to bude lepšie a lepšie. Na Hru sa už dá v celku pozerať, no stále je na čom pracovať.”

Nabudúci víkend hrajú naši ml.žiaci opäť v Seredi, tentokrát v odvete proti domácemu tímu zo Serede 8:30 a druhý zápas proti chlapcom z Piešťan 10:30,
Obchodná akadémia Sereď, všetci ste srdečne vítaní ????

Uložiť odkaz do záložiek.