Dorastencom to v stredu nevyšlo, napraviť sa to pokúsia už zajtra.

Naši dorastenci v stredu vycestovali na derby proti Ice Players Sereď. Skúsenosti však boli na strane seredských hráčov, a preto sme im podľahli vysoko, o osem gólov. Aj keď výsledok je jednoznačný,

Tréner Trnavy Michal Duran: ,,Vedeli sme, do čoho ideme. Prvú tretinu mali Sereďania viac z hry vyhrali ju 2:0. Druhú tretinu sme mali celkom často loptičku na hokejkách, čo ma príjemne prekvapilo, mali sme miestami aj tlak v pásme súpera a pridali sme k tomu dva góliky, len škoda tých štyroch, ktoré nám Sereďania dali. Tretiu tretinu sme otvorili hru, síce sme hrali 15 minút poslednej tretiny výborne a bez inkasovaného gólu, skúsenosti Serede sa ukázali a následne nás rozobrali, že sme nevedeli, kde nám hlava stojí. Zobral som deväť chlapcov, ktorí hrajú o kategóriu nižšie a to sa prejavilo.

Výsledok 2:10 vyzerá hrozivo, no je výsledkom hlavne poslednej zbabranej 5-minútovky. Vyše pol zápasu sme držali rozdiel dvoch gólov, čo ma teší. Navyše, brankár Martin Tirscher podal skvelý výkon a pochytal, čo mohol.”

Hráč Trnavy Samuel Róka: „Tak výsledok by sa mohol zdať celkom jednoznačný, ale nie je tomu celkom tak. Prvá tretina bola vyrovnaná, ale chyby v defenzívnej časti znamenali vedenie súpera o 2 góly. V druhej časti sme strelili síce 2 góly strelili, ale po individuálnych chybách hráčov Sereď odskočila do 4-gólového vedenia. Tretiu tretinu sme začali aktívne s cieľom ešte niečo spraviť s výsledkom, ale ten ostal nezmenený až do 17 minúty 3.tretiny. Súper vsietil gól a už bolo prakticky po zápase, posledné 3 góly boli zbytočné a spôsobené nekoncentrovanosťou. Celkovo by som mohol vyzdvihnúť brankára Martin Tirschera, ktorý nás viackrát v zápase podržal. Do budúcich zápasov treba zlepšiť efektivitu, lebo s 2 gólmi sa len ťažko dá vyhrávať.”

Hodnotenie trénera Serede Ondra Baláka : ,,Pozitívne môžem hodnotiť dobre zvládnutý úvod a záver zápasu. V strednej časti sme dali šancu nováčikom, čo nás možno vyviedlo z tempa a Trnava sa chopila šance. Neskôr však práve debutant Haládik čistým hetrikom nakopol náš tím k peknému záveru.”

V stredu to síce nevyšlo, ale už zajtra budú mať naši dorastenci v Topoľčanoch šancu nabehnúť na novú víťaznú vlnu kde ich budú čakať zápasy proti Fair Play Levice a Púchovu.