Tri zápasy, tri výhry. Sme v semifinále

 

V štvrťfinále play-off nám, ako poslednému z TOP 4, (aj napriek tomu, že sme prehrali iba raz) ostal tím Žltý sneh Košice. Východniari ešte v predchádzajúcej sezóne hrali v extralige, takže určite sme nečakali ľahké zápasy

Na túto sériu sme si verili a aj napriek sile súpera, prehru sme si nepripúšťali ani v jednom zápase. Aj keď sme Žltý sneh porazili 3:0 na zápasy a mohlo by sa zdať, že sme to uhrali s prehľadom, vôbec to nebolo také jednoduché. O to viac nás postup do semifinále teší.

Košičanom sme jednoznačne dokázali, že máme obrovskú chuť po extralige, ktorú nám pred dvomi rokmi vo finále uchmatli. Dnes je však všetko inak a my už sa sústredíme na ďalší víkend.

Osobne si myslím, že nás cez víkend čaká ďalší minuloročný extraligista, Grasshoppers Žilina. Snipers si, tak ako v prvom výberovom kole, vyberú aj teraz tú najľahšiu cestu a my sa o finále pobijeme práve so Žilinou. Teda tímom, ktorý tri roky dozadu dokonca dokázal extraligu vyhrať.

Nech máme za súpera Snipers alebo Žilinu, divákov v Trnave bude čakať parádny florbal a verím, že teraz si ich nájde cestu do haly ešte viac ako naposledy. Vašu pomoc budeme určite potrebovať, pretože „kobylky“ budú náročný súper a pre výhru v sérií budeme musieť hrať to najlepšie, čo vieme.

Domáce zápasy odohráme v Mestskej športovej hale v Trnave v termínoch:

Sobota 17.3.2018 o 15:00
Nedeľa 18.3.2018 o 18:00

Už teraz ste všetci pozvaní, takže sa vidíme v hale a dúfame, že spolu posunieme Trnavu opäť o kúsok bližšie k vysnívanej extralige.

Matej Vanta #31

Uložiť odkaz do záložiek.